האם טוויטר (אקס) מנסה להיות לינקדאין? בחברה הכריזו על פיצ'ר חדש שיאפשר למקומות עבודה לפרסם מודעות דרושים לעובדים, בדומה לרשת לינקדאין שבבעלות מיקרוסופט. באקס פתחו משתמש חדש בשם Xhiring שהכריז באופן רישמי על הפיצ׳ר החדש.

הפיצ'ר יאפשר לארגונים מאומתים רשומים בטוויטר לפרסם משרות שיופיעו בפרופיל הטוויטר שלהם. הפיצ'ר אמנם פתוח להרשמה בבטא, אבל ישנם כבר מספר חברות שפרסמו מודעות, ואלה מופיעות כשורה נגללת בעמוד הפרופיל הראשי של החברה.

זה עדיין לא לינדקאין - הפיצ'ר החדש אינו מאפשר לארגונים את סט היכולות המאוד מקיף שיש למגייסים ברשת הקריירה לחפש משתמשים לפי כישורים ומקומות עבודה קודמים - אבל הוא כן יאפשר לחברות גדולות מקום נוסף למשוך בו את תשומת ליבם של מחפשי עבודה.

בטוויטר סומכים על כך שפרופילים של ארגונים גדולים מקבלים חשיפה מתמדת של משתמשים שונים, לעומת פרופילים בלינקדאין, שם משתמשים מחפשים עבודה באופן יותר אקטיבי. 

בטוויטר סומכים על כך שפרופילים של ארגונים גדולים מקבלים חשיפה מתמדת של משתמשים שונים, לעומת פרופילים בלינקדאין, שם משתמשים מחפשים עבודה באופן יותר אקטיבי

החסרון המשמעותי עבור חברות שרוצות לפרסם מודעות דרושים ברשת החברתית הוא שהאפשרות פתוחה אך ורק למי שמשלם עבור חשבון מאומת בטוויטר ומקבל את הווי הזהוב, מה שאומר שארגונים יאלצו לשלם 1000 דולר לחודש בשביל להשתמש בפיצ׳ר. הפיצ׳ר החדש הוא עוד צעד בדרך של אילון מאסק להפוך את אקס, לשעבר טוויטר, למה שהוא מכנה "האפליקציה להכל", שבה בחזונו המשתמשים יוכלו להשתמש בשירותים מגוונים מתקשורת בין אישית ועד תשלומים.