חודש ה-Wellness המסורתי ב-WalkMe. חברת ווקמי הולכת בכל הכוח על החודש הדי-מומצא "חודש הוולנס", שמצוין משום מה דווקא ביולי (חודש שאפשר מבחינתנו לעשות עליו "דלג"). כנראה שלמלא אותו בפעילויות כיפיות עוזר להסיח את הדעת מהגיהנום שהולך בחוץ. במסגרת הפעילויות המעצימות, החברה פינקה את העובדים במפגשי יוגה שבועיים, אימוני כושר על הגג (מקווים שהייתה לפחות צילייה), סדנה לחינוך הורים, האפי אוור עם קוקטיילים וארטיקים טבעיים, ואירוע ספיד נטוורקינג לנשות החברה לטיפוח מערכות יחסים תומכות זו בזו (שזה אחלה, אבל אולי כדאי שגם גברים יתנסו בזה!) 

ארטיקים טבעיים של חברת ווקמי (צילום: Walkme, יחצ)
קוקטיילים וארטיקים טבעיים בחודש הוולנס של חברת ווקמי|צילום: Walkme, יחצ

מני רייף מונה לסמנכ"ל מוצר בחברת NoTraffic. בתפקידו האחרון בחברת RADWIN שימש רייף כסמנכ״ל המוצרים של החברה. הוא התחיל את הקריירה שלו בחברת מוטורולה ובתפקידו האחרון שם ניהל את קרן ההשקעות האסטרטגית של מוטורולה בישראל. בהמשך, עבר לנהל את קרן ההשקעות האסטרטגית של חברת זברה טכנולוגיות, והקים את מרכז החדשנות שלה. 

מני רייף (צילום: הדר דולן)
מני רייף. מונה לסמנכ"ל מוצר בחברת NoTraffic|צילום: הדר דולן

עמי פישמן מונה לתפקיד סמנכ"ל הכספים של Okoora. פישמן מצטרף לחברת הפינטק אחרי שצבר ניסיון כמנהל כספים בחברות הייטק גלובליות, סטארט אפים, חברות ציוד קפיטלי רב תחומיות, מכשור רפואי וגיימינג, וכן רכש נסיון בביקורת בנקים ומגזר פיננסי. בין החברות שבהן כיהן: הייקון מערכות, דיון מדיקל דיוויסס, 888, KPMG. בנוסף היה פישמן ממובילי ההנפקה של הייקון מערכות בבורסה של תל אביב בהיקף כספי של 45 מיליון דולר וצבר ניסיון בגיוסי הון מקרנות הון סיכון ומשקיעים.

עמי פישמן (צילום: אייל טואג)
עמי פישמן. מונה לתפקיד סמנכ"ל הכספים של Okoora|צילום: אייל טואג

ענקית הטכנולוגיה AT&T באירוע "טאון הול" חגיגי. מרכז המו"פ הישראלי של AT&T ערך אירוע בסגנון "טאון הול" לכבוד הגעתם ארצה של בכירי החברה. בין האורחים ניתן למצוא את ג'ון סאמרס - מנהל מערכות מידע ראשי ב-AT&T, ג'ייסון פרס - מנהל דיגיטל ראשי וג'ף דיקסון, מוביל תחום ניהול ופיתוח מוצר, שאותם אירחה רינת זילברשטיין מנכ"לית מרכז המו"פ הישראלי של החברה. במהלך האירוע הבכירים דנו בתוכניות האסטרטגיות של החברה בעולמות הדיגיטל, Gen AI והמובייל ועוד. הכול טוב ויפה, אבל לא הצלחנו להבין מה בגזרת הכיבוד.

מרכז המו
מרכז המו"פ הישראלי של AT&T אירח את בכירי החברה באירוע חגיגי|צילום: מילנה יעקובי

נפתחה ההרשמה למחזור הבא של האקסלרטור לסטארט אפים של אוניברסיטת ת"א. המחזור השישי של JumpTAU, האקסלרטור של אוניברסיטת תל אביב, יוצא לדרך ומחפש רעיונות טובים שיוכל לפתח. שני סטארט אפים נבחרים יעברו תוכנית האצה של ארבעה חודשים ובסופה להציג את הפרויקט למשקיעים מובילים. הבוגרים של חמשת המחזורים הקודמים גייסו עד כה יותר מ-150 מיליון דולר, שזה בסך הכל לא מעט. ההרשמה פתוחה עד 31 באוקטובר למשתתפים מהחברה הערבית, וכן סטודנטים, בוגרים טריים וחברי סגל אוניברסיטת תל אביב. לעוד פרטים והרשמה - כאן.

-------------
יודעים על משהו מעניין שקורה בחברה שלכם? יש לכם רעיונות והצעות מה עוד צריך להיות במדור? ספרו לנו הכל ב-minuy@tech12.co.il