גיוס גדול נוסף להייטק הישראלי: חברת הייבוב (HiBob) הודיעה על גיוס 150 מיליון דולר בסבב גיוס חדש. הייבוב פיתחה פלטפורמה לניהול עובדים בחברות, שפונה לטרנדים הקיימים בשוק התעסוקה כמו עבודה היברידית, צורות העסקה מגוונות ופריסת עובדים במדינות שונות.

סבב הגיוס החדש מגיע כשנה לאחר סבב הגיוס הקודם ב-2022 שבוצע בסכום זהה, ומעמיד את ההון שגייסה החברה מהקמתה על 574 מיליון דולר. הגיוס הנוכחי הנוכחי הובל על ידי פאראלון קפיטל יחד עם אלפא ווייב.

"ההייטק הוא הקטר של הכלכלה הישראלית. חברות ההייטק הישראלי הן המובילות בתחומן בעולם ומושג אומת הסטרט אפ נולד בעמל רב, במשך עשרות שנים, על ידי עובדות ועובדים מהטובים ביותר בעולם", מסר מנכ"ל הייבוב והמייסד המשותף שלה רוני זהבי.

"כולי תקווה כי מדינת ישראל תחזור למסלולה ונמשיך לנצל את הכישרון הרב הקיים פה לאפיקים מועילים שיעשו את העולם למקום טוב יותר לכולנו. אני ציוני ופטריוט ישראלי ואאבק על צביונה של ישראל כמדינה דמוקרטית וליברלית כדי שנוכל להמשיך להצמיח כאן חברות מובילות בעולם גם בעשרות השנים הבאות"

הייבוב מעסיקה יותר מ-800 עובדים ב -12 משרדים בעולם ומשרתת כ-3,500 לקוחות בכ-80 מדינות, שמעסיקות עובדים ביותר מ-160 מדינות. החברה ממשיכה לצמוח חרף תנאי השוק התנודתיים, וצמחה תוך יעילות תפעולית מ-10 מיליון דולר בהכנסות שנתיות חוזרות ל-100 למיליון דולר בהכנסות חוזרות בפחות משלוש שנים.

בשיחה עם tech12 ברקע הגיוס הקודם אמר זהבי כי "דווקא בתקופות כאלה הפלטפורמה שלנו קריטית. חברות מודרניות לא יכולות להמשיך לגדול אם הן לא מגייסות עובדים והמאבק על הטאלנט לא עבר מהעולם". 

כעת מסר זהבי כי "הגיוס הנוכחי הוא הוכחה נוספת לאמון שאנו מקבלים מהמשקיעים והלקוחות שלנו ולרצון של הנהלת החברה לשמור בטחון תעסוקתי עבור העובדים שלנו".